• In English
 • Ірина Фріз та Томо Медвед підписали міжнародний Меморандум про співробітництво
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 травня 2019 року о 12:34

  Очільники відомств Ірина Фріз та Томо Медвед підписали перший міжнародний Меморандум про співробітництво між Міністерством у справах ветеранів України та Міністерством з питань ветеранів Республіки Хорватія.

  "Відповідно до документа передбачається співпраця щодо обміну знаннями і досвідом у сферах забезпечення прав та інтересів ветеранів війни та членів їх сімей, у питаннях надання психологічної підтримки, працевлаштування і підвищення конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці, а також роботи над покращенням можливості отримання інформації щодо наявних прав, соціальних послуг і можливостей", - зазначила Ірина Фріз.

  Підписання документа передбачає реалізацію спільних програм, заходів та проектів, а також спільну розробку пропозицій та рекомендацій; участь у реалізації національних, регіональних і міжнародних ініціатив.

  "Дякую пану Міністру за готовність ділитись досвідом та кращими напрацюваннями і можливість розпочати співробітництво за напрямками з психосоціальної допомоги, програмою пошуку зниклих безвісти, формування позитивного образу ветерана тощо", - наголосила Міністр у справах ветеранів України.