• In English
 • Ірина Фріз та керівник проектів Трастових фондів НАТО Фредерік Пежо обговорили ряд ключових проектів Міністерства у справах ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 квітня 2019 року о 10:49

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та керівник проектів Трастових фондів НАТО Фредерік Пежо обговорили ряд ключових проектів Міністерства у справах ветеранів.

  Зокрема, під час зустрічі презентували концепцію створення ветеранського простору в регіонах.

  "Цей проект має сприяти формуванню комплексного підходу з надання підтримки та допомоги ветеранам, координації дій в цьому напрямку Міністерства, органів місцевого самоврядування, міжнародних партнерів та громадських організацій", - зазначила Міністр.

  Окремо сторони обговорили створення Єдиного державного реєстру ветеранів. Зокрема, детально зупинились на роз’ясненні мети створення реєстру та завданнях, які він зможе вирішувати; технічній частині та формах його наповнення; фінансуванні розробки ІТ-системи та кінцевому результаті, який ми хочемо отримати.

  Також було обговорено питання створення системи з психосоціальної адаптації ветеранів та можливість організації родинних таборів для здійснення програм сімейної реабілітації в Україні.