• In English
  • Інспектори Держгеокадастру Івано-Франківщини цьогоріч нарахували понад 150 тис. грн шкоди за порушення земельного законодавства

    Упродовж І кварталу 2019 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області здійснили 181 перевірку з питань дотримання вимог земельного законодавства на загальній площі 9,84 тис. гектара.

    Під час проведення перевірок фахівці виявили 106 порушень на загальній площі 382,13 га та нарахували шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 151,19 тис. грн, з яких на сьогодні порушники сплатили у добровільному порядку 42,63 тис. гривень.

    За результатами інспектування земель державної власності сільськогосподарського призначення державними інспекторами Івано-Франківщини було складено 71 протокол про адміністративні правопорушення, вчинені на площі 147,34 га, вручено 70 приписів на усунення порушень земельного законодавства на площі 127,34 га, винесено 69 постанов про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 12,78 тис. грн, з яких порушники добровільно сплатили 9,23 тис, гривень. До Державної виконавчої служби передано 4 постанови на суму 1,02 тис гривень.

    Також за цей період фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Івано-Франківщини направили до органів державної влади й органів місцевого самоврядування 5 клопотань про приведення у відповідність до законодавства вже ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування.