• In English
 • Іноземні компанії зацікавлені інвестувати у газовидобувний сектор України, – підсумки Українського форуму з розвідки і видобутку природного газу у Лондоні

  Про зацікавленість представників бізнесу щодо інвестування в нафтогазовий сектор економіки України повідомила заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко за підсумками Українського форуму з розвідки і видобутку природного газу, що відбувся у Лондоні 29 січня цього року.

  «Найважливіший сигнал – відчувалася справжня зацікавленість. Було дуже багато питань не лише про 12 конкурсів на укладання угод про розподіл продукції, які оголосив Уряд у грудні 2018, але й про он-лайн нафтогазові аукціони в системі ProZorro. Важливо, що вже оголошено старт другого раунду он-лайн нафтогазових аукціонів, висунуто наступні 7 ділянок для торгів», - повідомила Наталія Бойко.

  (Більше інформації про ліцензійні раунди можна отримати за посиланням).

  «Крім того, шість нових іноземних енергетичних компаній відвідали захід та отримали повне портфоліо пропозицій. Дві найбільші сервісні компанії розпочинають свій бізнес в Україні, незабаром відкриття офісів, інші - активно вивчають ринок», - поінформувала заступник Міністра, відзначивши прогрес у залученні інвестицій.

  Наталія Бойко також високо оцінила рівень організації заходу, зацікавленість серед присутніх та подякувала Асоціації газовидобувних компаній України та Надзвичайному і Повноважному Послу України Галібаренко Наталії за підтримку і послідовну роботу.