• In English
 • Іноземні держави мають вжити невідкладних заходів, аби їхні громадяни, особливо діти, не перебували на тимчасово окупованих територіях України, - Ірина Верещук

  Іноземні держави мають вжити невідкладних заходів, аби їхні громадяни, особливо діти, не перебували на тимчасово окупованих територіях України.

  Таку заяву Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук озвучила в ефірі одного з телеканалів.

  Вона пояснила, що росія почала активно пропагувати літній відпочинок. Зокрема, в Криму, куди під приводом організації культурно-просвітницьких заходів намагається заманити якомога більше дітей з різних країн. В тому числі до дитячого табору «Артек».

  Насправді ж це чергове прагнення використати дітей, як живий щит. Щоб прикритися ними від ЗСУ.

  «По-перше, таким чином ворог намагається легітимізувати окупацію перед міжнародною спільнотою. По-друге, росіяни хочуть зробити живий щит із представників іноземних держав. Користуючись нагодою, я звертаюся до іноземних країн з проханням вжити невідкладних заходів, аби їхні громадяни, тим паче діти, не перебували на тимчасово окупованих територіях України. Захистіть своїх людей і не дайте росії прикривати ними свої злочини», – закликала Віце-прем’єр-міністр.