• In English
 • ІМЗО запрошує до обговорення електронних версій фрагментів підручників
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 16 січня 2021 року о 16:11

  Цьогоріч Інститут модернізації та змісту освіти Міністерства освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій фрагментів підручників з метою покращення якості навчальної літератури. Терміни розгляду підручників для 4 класу – з 18 січня до 9 лютого 2021 року та 8 класу – з 22 лютого до 17 березня 2021 року.

  Відповідний лист надіслано до департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, закладів післядипломної педагогічної освіти, закладів загальної середньої освіти та громадських організацій.

  В обговоренні підручників можуть брати участь педагогічні працівники, представники громадських освітніх організацій, батьки учнів, усі небайдужі до якості шкільної освіти. Крім ознайомлення з фрагментами підручників, також можна переглянути експертні висновки до них і висловити пропозиції та зауваження до змісту та дизайну навчальної літератури для 4 та 8 класів, представленої в Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти.

  Узагальнені пропозиції будуть передані видавництвам і авторам підручників для доопрацювання.

  Нагадуємо, МОН прагне комплексно розв’язати проблему якості навчальної літератури.