• In English
  • Ігор Клименко: Сьогодні вподовж усього дня працювали в Херсоні — місцеві мешканці можуть бути впевнені, що ми прийдемо на допомогу кожному
    Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 17 липня 2023 року о 20:29

    "Провів засідання штабу ліквідації наслідків підриву ворогом Каховської ГЕС. Працюємо згідно із планами. Звісно, залишається багато не до кінця завершених питань. Усі необхідні служби залучені. Допрацьовуємо. Основне питання - водопостачання. На території Херсонщини визначено 50 свердловин для буріння. Також на Дніпропетровщині розпочинаються роботи на 9, а в Снігурівці, що на Миколаївщині на 5-х свердловинах з водою. Думаємо на довготривалу перспективу", — написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. 

    Також Мінстр додав, що місцеві мешканці активно подають заявки на відшкодування пошкодженого майна. Він відвідав домівки потерпілих. На власні очі побачив масштаб людської біди. 

    "Попри усі труднощі, місцеві мешканці можуть бути впевнені, що ми прийдемо на допомогу і зробимо все для того, щоб максимально відновити життєдіяльність на постраждалих від теракту територіях", - зазначив Ігор Клименко.