• In English
  • Ігор Клименко: Підрозділи НГУ продовжують наступальні дії на Мелітопольському напрямку та стримують ворога на інших ділянках
    Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 03 серпня 2023 року о 13:08

    "Підрозділи однієї з бригад оперативного призначення Нацгвардії просунулися на близько 650 метрів углиб оборони противника, на півтора кілометра по фронту та закріпилися на зайнятому рубежі на Мелітопольському напрямку. На ньому гвардійці продовжують наступальні дії у складі ударних угруповань Сил оборони", — написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

    Також Міністр додав, що на Маріїнському та Бердянському напрямках визначені сили та засоби Нацгвардії утримують рубежі оборони. На Куп'янському напрямку сили та засоби Нацгвардії надійно утримують займані рубежі, а підрозділи спеціального призначення продовжують ведення аеророзвідки.

    Окрім цього, Ігор Клименко зазначив, що в прикордонних районах Сумської області нацгвардійці здійснюють заходи з метою завчасного викриття намірів ворожих ДРГ та недопущення їх діяльності на нашій території, а на Херсонському напрямку підрозділи Нацгвардії продовжують виконувати заходи з гуманітарного розмінування, стабілізаційні дії та виконують інші завдання для підтримки дій Сил оборони.