• In English
 • Ігор Клименко: Під час робочої поїздки на Харківщину особливу увагу приділили безпеці громадян і захисту дітей
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 04 вересня 2023 року о 21:40

  "Провів низку зустрічей. Під час наради із головою Харківської ОВА Олегом Синєгубовим обговорили питання реконструкції та будівництва укриттів. Особливо в навчальних закладах. Підкреслив, що під час проведення підготовчих робіт необхідно врахувати нові державні будівельні норми", — написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

  Важливою темою також стали протидія злочинності, розгортання Пунктів незламності, розмінування - у фокусі уваги всі теми, які впливають на безпеку мешканців Харківщини. 

  Також оглянули Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. За підрахунками фахівців, 40% території Харківської області є потенційно небезпечною. За час проведення розмінування лише піротехніками ДСНС знешкоджено понад 76,5 тисяч вибухонебезпечних предметів. І ця робота триває невпинно. 

  "Хоча попереду ще багато викликів, я переконаний, що не буде неможливих завдань. Бо люди Харківщини вже багато разів доводили, що об’єднані - означає незламні", — впевнений Міністр.