• In English
 • Ігор Клименко: МВС продовжує реалізацію власних проектів, які спрямовані на формування безпечного освітнього середовища
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 10 серпня 2023 року о 20:10

  МВС продовжує реалізацію власних проектів, які спрямовані на формування безпечного освітнього середовища. Про це Глава МВС Ігор Клименко повідомив за підсумками наради з Міністром освіти та науки Оксеном Лісовим, заступником Керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою та керівниками ОВА щодо підготовки до нового навчального року.

  Ігор Клименко зазначив, що ДСНС спільно з поліцією систематично проводять комісійні обстеження укриттів, у тому числі тих, які знаходяться на території закладів освіти.

  «Звичайно, першочергово потрібно зважати на безпекову ситуацію в кожній окремій громаді. Тож ми узагальнюємо ці дані та передамо рекомендації колегам з МОН», - зазначив Міністр.

  Ігор Клименко поінформував, що МВС продовжує реалізацію власних проектів, які спрямовані на формування безпечного освітнього середовища:

  • підготовка спеціалістів з безпеки;
  • розширення мережі класів безпеки, яких в Україні вже створено майже 1500;
  • впровадження паспорта безпеки кожного навчального закладу;
  • посилення безпекових заходів у закладах освіти (охорона, сигналізація, відеоспостереження тощо

  «Працюємо над тим, щоб розпочаті проекти стали повноцінними змінами, які приносять бажаний результат. Бо ми в МВС впевнені, що освіта має бути не лише якісною, а й безпечною», - резюмував Ігор Клименко.