• In English
 • Ігор Клименко: Контрольованість та захист наших працівників – умова ефективної роботи всієї системи
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 01 серпня 2023 року о 10:46

  Контрольованість та захист наших працівників – умова ефективної роботи всієї системи. Так Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко відреагував на оперативні дії поліцейських щодо ліквідації підпільного цеху з масштабного виготовлення підроблених документів.

  Як відомо, днями Президент України підписав Указ, згідно з яким сфера відповідальності Департаменту внутрішньої безпеки буде розповсюджуватися на інші центральні органи виконавчої влади, які входять до системи МВС. Зокрема, заклади вищої освіти, Головний сервісний центр, Державну міграційну службу, ДСНС, і вже є перші результати.

  Внутрішня безпека Нацполіції спрацювала оперативно – затримано всіх дев’ятьох учасників злочинної групи. Фігуранти – цивільні, лише один із них раніше працював у міліції.

  Ділки виготовляли фейкові посвідчення водія, техпаспорти, посвідки на проживання та паспорти громадянина України. Коштували такі «послуги» від 8000 до 14000 гривень. За тиждень зловмисники заробляли на цьому до 2 млн гривень.

  «Як показує практика, посилений контроль за особовим складом та виявлення злочинців, які дискредитують роботу підрозділів, необхідний не лише в Нацполіції. Контрольованість та захист наших працівників – умова ефективної роботи всієї системи», – написав Глава МВС.