• In English
 • Ігор Жданов вручив Еліні Світоліній посвідчення «Заслужений майстер спорту України»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 06 листопада 2018 року о 18:04

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вручив переможниці підсумкового чемпіонату WTA Еліні Світоліній найвище вітчизняне спортивне звання України. Тріумф в Сінгапурі став для першої ракетки України 13-м здобутком в серії турнірів WTA та дозволив посісти четверту сходинку в рейтингу найкращих тенісисток світу.

  Очільник Міністерства зауважив, що із захопленням слідкує за кар’єрою тенісистки. Посвідчення «Заслужений майстер спорту України» передав безпосередньо спортсменці під час прес-конференції, присвяченій історичній перемозі Світоліної, 6 листопада в столичному готелі Hilton.

  «Присвоєння звання «Заслужений майстер спорту України з тенісу» за видатні досягнення, які Еліна здійснила у своєму спортивному житті. Я Вам вдячний, Еліно, від імені мільйонів глядачів та вболівальників, які цієї неділі дивилися, як ви змагаєтесь та перемагаєте. Це для нас дуже важливо!» - наголосив Ігор Жданов.

  Міністр також подякував президенту федерації тенісу України Сергію Лагуру, з яким перебуває у постійній співпраці щодо розвитку цього виду спорту в нашій країні. Зокрема, йшлося про будівництво Національного центру тенісу, який зводиться спільними зусиллями Мінмолодьспорту та Федерації. Також урядовець закликав розвивати теніс не лише в ДЮСШ великих міст, а й в невеликих містечках.

  У свою чергу Еліна Світоліна подякувала за визнання та підкреслила, що звання стане ще однією мотивацією для досягнення нових вершин.