• In English
 • Ігор Жданов вручив державну нагороду засновнику Ліги професійного боксу України Михайлу Зав'ялову
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 грудня 2017 року о 10:18

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вручив орден "За заслуги" ІІ ступеня президенту Ліги професійного боксу України, заслуженому працівнику фізичної культури та спорту України, заслуженому тренеру України Михайлу Зав'ялову. Відповідний Указ Президента було зачитано під час вечора боксу, що відбувся 16 грудня на Льодовій арені в м. Бровари.

  «Символічно прямо в ринзі вручити високу державну нагороду людині, яка практично заснувала професійний бокс в незалежній Україні. У далекі 90-ті він очолив Лігу професійного боксу. Михайло Зав'ялов тренував національну збірну України, виховав десятки майстрів спорту, заслужених майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу», - наголосив Ігор Жданов.

  Ще однією приємністю цього вечора для метра українського боксу та й для вболівальників в цілому була черга переможних поєдинків наших співвітчизників на ринзі Льодової арени.

  Зокрема, впевнено підтвердив свій титул Чемпіона Європи WBO в напівлегкій вазі Олег Малиновський, який у першому раунді відправив свого суперника в нокаут. Феєричним завершенням свята спорту стала перемога срібного призера Олімпіади в Лондоні Дениса Берінчика та здобутий ним титул WBO Oriental у легкій вазі.