• In English
 • Ігор Жданов відвідав збірну України, яка виступає на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 жовтня 2018 року о 12:25

  Під час перебування на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, що тривають у Буенос-Айресі, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов завітав у Олімпійське селище та привітав команду зі святом Покрови і Днем захисника України.

  Разом з президентом НОК Сергієм Бубкою, віце-президентом НОК Миколою Томенком, послом України в Аргентині Юрієм Дюдіним Ігор Жданов подякував юним спортсменам за те, що гідно та успішно представляють нашу країну на Юнацькій Олімпіаді. Всі учасники змагань незалежно від зайнятих призових місць є переможцями. Адже вони у непростій боротьбі здобули ліцензії та змагаються серед найсильніших спортсменів свого покоління з усього світу.

  «Багато дорослих українських атлетів є військовослужбовцями ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, СБУ. Впевнений, хтось з нинішньої юнацької Олімпійської збірної України також згодом вирішить продовжити свою спортивну кар’єру у складі силових відомств. Прикладом для кожного з них стануть десятки й сотні спортсменів, які воювали на сході України, захищаючи територіальну цілісність нашої країни від російського агресора. Завдяки нашим захисникам і в т.ч. представникам спортивної родини, сьогодні українські атлети мають можливість тренуватися під мирним небом, боротися на спортивному фронті за честь України і синьо-жовтого прапора», - зазначив Міністр під час зустрічі.

  Юні спортсмени подякували за привітання і теплу підтримку всієї України, вони знають, що за них вболівають мільйони, бо між тренуваннями та змаганнями встигають читати ЗМІ та соцмережі.

  Також Міністр ознайомився із умовами проживання юних українців в Олімпійському селищі, і подякував Штабу збірної, президенту НОК Сергію Бубці, шефу місії Ганні Сорокіній, всім, хто доклав максимум зусиль, щоб створити оптимальні умови для перебування української команди в Буенос-Айресі.

  На ранок 15 жовтня у збірної України — 10 нагород: два «золота», чотири «срібла» і чотири «бронзи».