• In English
 • Ігор Жданов та дружина Героя Небесної Сотні Тамара Швець закликали спортивні федерації проводити турніри на честь загиблих майданівців
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 вересня 2018 року о 16:19

  На нараді керівництва Міністерства молоді та спорту зі спортивними федераціями, що відбулася 14 вересня, окрему увагу було приділено впливу спорту на патріотичне виховання підростаючого покоління, зокрема, проведенню спортивних заходів на честь полеглих українських Героїв. Присутня на засіданні дружина Героя Небесної Сотні Віктора Швеця - Тамара Швець подякувала особисто Міністру молоді та спорту Ігорю Жданову, команді Мінмолодьспорту та федераціям, які вже започаткували турніри на честь Героїв.

  Наразі в Україні проводиться кілька подібних турнірів, зокрема, турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Димитра Максимова та конкурс на здобуття відзнаки його імені, а також спортивні змагання з академічного веслування пам’яті Віктора Швеця. Дружина Героя звернулася до спортивних функціонерів й надалі продовжити цю традицію.

  «Це для нашої країни надзвичайно важливо. Адже ми маємо виховувати патріотів змалечку. Вони мають розуміти, що кожне їх досягнення – це досягнення держави в майбутньому. І діти мають розуміти, що вкладається в їх виховання і як вони живуть», - зауважила Тамара Швець.

  «Я також особисто звертаюся до присутніх з проханням відгукнутися на цю пропозицію. Це дійсно дуже важливо для національно-патріотичного виховання молоді через спорт. Переконаний, наші федерації знайдуть можливість проводити турніри, меморіали та інші спортивні заходи на честь Героїв Небесної Сотні, серед яких були й спортсмени», - додав Міністр Ігор Жданов.

  Під час наради були обговорені питання бюджетного фінансування на 2019 р., пріоритетності видів спорту та Критерії прозорого розподілу бюджетних коштів між олімпійськими видами спорту, а також порядок проходження  атестації тренерів та змін умов підвищення їх кваліфікації із залученням спортивних федерацій.