• In English
 • Ігор Жданов розповів молоді про Революцію Гідності
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 лютого 2019 року о 16:17

  19 лютого Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час відкриття проекту "Згадай Майдан" поділився зі студентами Української академії лідерства своїми спогадами про події Революції Гідності.

  Розповідаючи про те, що відбувалося у лютому 2014 року, Ігор Жданов зауважив: “Згадки про ті події та загибель Небесної Сотні болять. Болить і те, що досі не покарані злочинці, які розстрілювали майданівців. Це несправедливо по відношенню до українського суспільства”.

  За словами урядовця, Революція Гідності триває. “Вона продовжується на сході України, де ми відстоюємо наш суверенітет і територіальну цілісність, –  зазначив Ігор Жданов. –  Вона продовжується тут, в Києві, бо нам потрібно боротися з корупцією, міняти структуру управління державними справами, виводити економіку з індустріального минулого та ставити її на інноваційні рейки”.

  “І нам потрібна молодь, яка має здобувати якісно новий досвід та знання в Європі, в розвинутих країнах, але обов’язково потім повертатися на Батьківщину, щоб творити позитивні зміни в рідній країні”, – наголосив Ігор Жданов.

  Окрім Міністра, із 240 студентами Академії з усіх областей України своїми спогадами та думками поділилися інші шановані спікери. Серед них почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" В'ячеслав Брюховецький, журналіст, публіцист та історик Вахтанг Кіпіані.

  Також для слухачів УАЛ учасники подій 2013-2014 років провели екскурсії “Майдан: власна історія”.

  Як зазначили організатори проекту “Згадай Майдан”, метою заходу є формування у студентів Української академії лідерства почуття відповідальності, мотивація до дослідження та дій щодо державотворення України.