• In English
 • Ігор Жданов розпочав серію зустрічей із національними олімпійськими федераціями про підготовку до Токіо-2020
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 лютого 2019 року о 10:31

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов розпочав серію окремих зустрічей із національними олімпійськими федераціями й тренерами збірних команд щодо підготовки до літніх Олімпійських Ігор-2020 в Токіо.

  Разом із президентами федерацій, державними тренерами Міністр обговорює стан справ у збірних командах та підготовку до ліцензійного відбору.

  «На кожній такій зустрічі прошу відверто озвучити, що має зробити Мінмолодьспорту та особисто Міністр у межах нашої компетенції, щоб завершальний етап підготовки спортсменів до Токіо-2020 пройшов на належному рівні», – зазначив Ігор Жданов.

  Під час зустрічі із представниками Федерації вітрильного спорту України, зокрема, із її президентом Родіоном Лукою, Ігор Жданов обговорив матеріально-технічне оснащення спортсменів, які готуються до ліцензійних змагань.

  Із президентом Федерації тхеквондо Лесиком Саманджия обговорили необхідність закупівлі спеціального екіпірування для спортсменів – бажано саме такого, яке буде визначено міжнародною федерацією для участі в Олімпіаді.

  Із Федерацією кульової стрільби обговорили питання про закупівлю нових стрілецьких установок та додаткового обладнання. Під час зустрічі президент федерації Олег Волков подякував Міністру та всьому Уряду за підтримку й прийняття важливих для розвитку стрілецького спорту нормативних документів, зокрема, закону про використання спортивної зброї, Порядку про придбання, зберігання і перевезення спортивної зброї.