• In English
 • Ігор Жданов: Проведення міжнародного «Кубка Дерюгіної - 2018» переконливо доводить, що Україна - одна з лідерів художньої гімнастики в світі
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 березня 2018 року о 13:26

  16 березня у столичному Палаці спорту офіційно стартував 23-й міжнародний турнір «Кубок Дерюгіної-2018».  До Києва разом з провідними світовими представниками художньої гімнастики завітав президент Міжнародної федерації гімнастики, член Міжнародного олімпійського комітету Морінарі Ватанабе та супервайзер турніру Хайді Брунедер.

  Вітаючи гостей та учасниць Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зауважив, що велике і поважне представництво турніру, засвідчує високий рівень змагань.

  «Минулого року, після чотирирічної перерви, викликаної в т.ч. тим, що ми боронимо українську державу від агресії Росії, ми поновили турнір. Приємно відзначити, що на цьогорічних змаганнях, які проходять за підтримки Міністерства молоді та спорту, представлені близько 30 країн-учасниць. Це переконливо доводить, що Україна - одна з лідерів художньої гімнастики в світі», - наголосив Ігор Жданов.

  Очільник Міністерства зазначив, що художня гімнастика в Україні - це не просто спорт, а справжнє мистецтво. Чарівні грації, не просто змагаються між собою, вони дарують радість глядачам. Тож Міністр побажав учасницям міжнародного турніру яскравих перемог у чесній боротьбі: «Ніщо так не дискредитує спорт, як необ'єктивне суддівство та допінг. Я бажаю вам всім стати чемпіонками, але здобувати ці перемоги, у тому числі й на Олімпійських іграх, на світових чемпіонатах, чемпіонатах Європи чесної спортивної боротьби».

  Ігор Жданов відзначив вагомий вклад школи Дерюгіних у розвиток спорту та привітав видатного тренера з художньої гімнастики, Героя України Альбіну Дерюгіну. Адже саме з нагоди Дня народження легендарної наставниці, її донька - дворазова абсолютна чемпіонка світу - Ірина Дерюгіна у далекому 1992 році й організувала турнір.

  Окрім того, цьогорічні змагання є важливим етапом підготовки української збірної до високих міжнародних стартів. Зокрема, чемпіонату світу-2018, де будуть розіграні перші путівки на Олімпіаду-2020 в Токіо.