• In English
 • Ігор Жданов привітав першокурсників та викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту із Днем знань
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 01 вересня 2018 року о 13:18

  1 вересня у Національному університеті фізичного виховання і спорту урочисто вітали першокурсників.

  Разом із студентами, їхніми батьками День знань в НУФВС відзначали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Спортивного комітету Міністерства освіти та науки Вадим Стеценко, начальник управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вадим Гутцайт, чемпіонка Європи і третьокурсниця університету легкоатлетка Аліна Шух, першокурсник магістерської програми, срібний призер чемпіонату Європи з фехтування на шпагах Володимир Станкевич, завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад вишу.

  "Національний університет фізичного виховання і спорту – флагман вищої освіти і спортивної галузі України. Я дуже пишаюся, що мені випала честь працювати із керівництвом та викладацьким складом університету. Чимало рішень, які приймає Міністерство щодо підготовки спортсменів, попередньо обговорюються із спеціалістами університету. Це наша спільна важлива і плідна науково-методична робота для розвитку українського спорту.

  Вам, першокурсникам, пощастило вступити до вишу, який дав країні тисячі спортсменів, сотні чемпіонів світу та Європи і 113 олімпійських чемпіонів зокрема. Я впевнений, що серед вас також є майбутні зірки українського спорту", - про це Ігор Жданов сказав, вітаючи першокурсників.

  Крім цього, Міністр вручив державну нагороду ректору НУФВС, професору Євгену Імасу – орден "За заслуги" І ступеня, яким він був нагороджений Президентом України 23 серпня 2018 року.