• In English
 • Ігор Жданов привітав переможців та призерів чемпіонату світу з підводного спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 липня 2018 року о 15:05

  24 липня Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зустрівся з переможцями  та призерами  чемпіонату світу з підводного спорту.

  Наші співвітчизники завоювали 14 нагород, з яких шість найвищого ґатунку, на світовій першості, що цими вихідними завершилась в Белграді.

  Міністр привітав команду із вдалим виступом й вагомим медальним доробком та вручив відомчі їм відзнаки.

  «Шановні друзі, з приємністю хотів би вас привітати з таким видатним досягненням на чемпіонаті світу в Сербії. Серед 300 спортсменів з 49 країн-учасниць вам вдалося посісти третє загальнокомандне місце», - наголосив Міністр.

  Дякуючи спортсменам та їх тренерам за перемогу, Ігор Жданов підкреслив також, що Міністерство й надалі буде сприяти розвитку такого виду спорту, як підводне плавання:

  «Будемо робити все можливе, аби забезпечити якісний тренувальний процес, і звісно, виплатити всі призові спортсменам та їх тренерам відповідно до всіх положень».

  Президент федерації підводного спорту та підводної діяльності України Станіслав Предко у свою чергу, відзначив що цьогорічне досягнення вітчизняної збірної було найкращим за роки незалежності України:

  «До цього року на чемпіонатах світу нам раніше не вдавалося зібрати такої кількості золотих, срібних та бронзових нагород. Хочу від себе особисто та від присутніх в залі подякувати  керівництву Мінмолодьспорту за те, що останнім часом ми маємо достатньо уваги та можливості для того, щоб наші спортсмени мали змогу розкрити весь потенціал. То ж маю надію, що наступні три роки плідної роботи принесуть нам гарні місця та нагороди на наступних Всесвітніх Іграх, що проходитимуть в США».

  Завершилась зустріч спільним фото для історії спортивних здобутків українців.