• In English
 • Ігор Жданов: Підписання Угоди про співпрацю між НАДЦ та ПолАДА посилить наші позиції у боротьбі з допінгом
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 листопада 2018 року о 17:18

  14 листопада в Міністерстві молоді та спорту відбулося підписання Угоди про співпрацю між Національним антидопінговим центром України (НАДЦ) та Антидопінговим агентством Польщі (ПолАДА).

  «Політика Мінмолодьспорту і українського Уряду в цілому спрямована на системну боротьбу із допінгом та укріплення інституційної спроможності нашого Національного антидопінгового центру. Думаю, що підписання Угоди про співробітництво між НАДЦ та ПолАДА посилить наші позиції в боротьбі з не гідним спорту явищем – допінгом», - наголосив Ігор Жданов перед підписанням.

  У свою чергу директор ПолАДА Міхал Ринковськи відзначив, що подія стала важливим кроком у напрямі зміцнення антидопінгової діяльності обох держав.

  «Наше завдання – це посилювати та поширювати антидопінгову діяльність, а також надати Україні кращі практики, що має Польща. Окрім того, зробити все можливе, аби Україна найкращим чином брала участь у міжнародних змаганнях».

  Поряд з підписом свого польського колеги на документі свій підпис поставив директор НАДЦ України Іван Курліщук.

  Метою Угоди про співпрацю є налагодження взаємин між країнами у спільних діях щодо запобігання використання допінгу у спорті відповідно до Всесвітнього антидопінгового кодексу 2015 та міжнародних стандартів.

  Польська сторона поділиться своїм досвідом з протидії допінгу та надасть консультативну допомогу Національному антидопінговому центру України щодо розвитку його організаційної структури та антидопінгових програм. Проект складатиметься з робочих зустрічей і проміжних робочих періодів.

  У зустрічі також взяли участь перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник директора НАДЦ Ярослав Кручек, представник Європейського офісу ВAДA Флоренс Ренжон, голова Моніторингової групи Ради Європи, генеральний директор АДО Кіпру Майкл Петроу, заступник директора ПолАДА, голова відділу тестувань та розгляду результатів Пйотр Войчік.