• In English
  • Ігор Жданов нагородив кращих спортсменів Кам’янця-Подільського за підсумками спортивного сезону-2018
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 січня 2019 року о 13:28

    28 січня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов розпочав робочу поїздку до Кам’янця-Подільського із зустрічі зі студентами факультету фізичного виховання К-ПНУ ім. І.Огієнка. 44 випускники цього факультету, який засновано ще 1949 року, представляли Україну на Олімпійських іграх.

    Урядовець поспілкувався з молодими атлетами та побажав досягнути найвищих спортивних вершин. Наприкінці зустрічі Міністр нагородив кращих спортсменів Кам’янця-Подільського за підсумками спортивного сезону 2018. «Приємно вражений цілою плеядою видатних атлетів, які навчалися й навчаються в Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Багатьох з них знаю особисто й із задоволенням стежу за їх спортивними здобутками, – зауважив Ігор Жданов. Це призери Олімпіад – Ігор Радивілов, Сергій Куліш, Аліна Комащук. А також наша висхідна світова зірочка, дзюдоїстка Дар'я Білодід та багато інших. Дуже потужний спортивний потенціал і доробок у цього університету та всієї Хмельниччини».

    За свої здобутки на міжнародній арені нагороди отримали: Тетяна Шлопко, чемпіонка світу серед юніорок, бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед жінок, Головатюк Роман – володар Кубка світу з кікбоксингу, Віктор Бойко – переможець Всесвітньої літньої гімназіади серед школярів з боксу, Олег Маматов – срібний призер Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіон України серед юніорів з тхеквондо, Антоніна Осецька – бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу та інші.