• In English
 • Ігор Жданов: Національні види спорту законодавчо затверджені, вони розвиваються за підтримки Міністерства
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 10 грудня 2018 року о 11:08

  8 грудня у Києві, в Будинку фізичної культури та спорту МВС, розпочався перший чемпіонат України з національного виду спорту рукопаш гопак.

  Учасники змагаються у вікових групах від 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17 та 18+ (дорослі).

  Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту та Федерація рукопашу гопак України.

  Учасників змагань, тренерів та суддів вітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов; народний депутат, перший заступник Голови Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, президент Федерації рукопашу гопак України Микола Величкович; керівник Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Нонін; радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол.

  «Сьогодні у нас велике свято – ми проводимо перший офіційний чемпіонат України з рукопашу гопака. Я радий, що в Україні існують і розвиваються національні види спорту. Коли я прийшов у Міністерство, то разом із побратимами ми зрозуміли, що треба відроджувати національні види спорту. Я дуже вдячний Миколі Величковичу, разом із яким ми рухались вперед, долали перешкоди і просунули ідею національних видів спорту. Декілька раз Верховна Рада не змогла проголосувати цей закон, але все-таки вдалось його прийняти. Зараз національні види спорту законодавчо затверджені, вони розвиваються, завдяки підтримці Міністерства молоді та спорту в тому числі», – наголосив Ігор Жданов.

  Він нагородив подяками Мінмолодьспорту за вагомий особистий внесок у розвиток рукопаш гопак в Україні, професіоналізм та відданість справі Ігоря Кукурудзяка, Миколу Гумена, Дмитра Ткачука та Михайла Ноняка.