• In English
 • Ігор Жданов: Молодіжний центр Волині - успішний кейс того, як молодь може творити позитив та змінювати на краще свої громади
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 липня 2018 року о 16:22

  Під час робочої поїздки до Волині Міністр молоді та спорту Ігор Жданов завітав до Молодіжного центру Волині, зустрівся та поспілкувався з активістами молодіжних громадських організацій.

  «Приємно вражений побаченим під час ознайомлення з роботою центру. Молодь сама об'єдналася й створила тут цікавий, креативний і, головне, вільний простір для саморозвитку. Знайшлося місце не лише для творчості, але й для цілей сталого розвитку ООН», - зазначив Ігор Жданов під час спілкування.

  Зазначимо, що ініціатор створення молодіжного хабу та його керівник Захар Ткачук  отримав минулого року за успішну реалізацію цього проекту премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України.

  «Ми в Мінмолодьспорту часто ставимо у приклад розбудови молодіжних центрів в Україні саме цей майданчик. Поява та ефективна діяльність Молодіжного центру Волині - це успішний кейс того, як молодь може творити позитив та змінювати на краще свої громади», - наголосив Міністр.