• In English
 • Ігор Жданов: Міністерство завжди підтримує турніри, які є не тільки пропагандою занять спортом, але й елементом національно-патріотичного виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 квітня 2019 року о 09:47

  У Палаці спорту вчетверте відбувся Турнір із рукопашного бою на Кубок Президента України серед Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.

  Цього року у видовищних змаганнях взяли участь 15 команд (101 спортсмен-військовослужбовець), які представляли Управління державної охорони України, Національну гвардію, Державну прикордонну службу, СБУ, Національну поліцію, Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації, Державну службу з надзвичайних ситуацій, Національне антикорупційне бюро.

  Традиційно організаторами змагань є Управління державної охорони, Міністерство молоді та спорту України та Федерація рукопашного бою.

  Учасників турніру вітали начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації рукопашного бою України Олександр Гартвич, представники Адміністрації Президента, правоохоронних органів.

  "Одним із яскравих символів спортивної весни в Україні є Кубок Президента України з рукопашного бою, історія проведення якого засвідчує, що духовна міцність помножена на козацьку силу, є гідною рисою нашого національного характеру. Цей турнір є наслідком професійної і системної роботи Управління державної охорони, Всеукраїнської федерації рукопашного бою, правоохоронних і спеціальних органів", - зазначив Ігор Жданов у вітальному слові і побажав учасникам чесної боротьби і перемог.

  Також Ігор Жданов зазначив, що цей турнір є не тільки пропагандою занять спортом у правоохоронних органах, але елементом національно-патріотичного виховання, тому Міністерство принципово підтримує такі турніри, організаційно і фінансово. Бюджетом відомства було виділено 400 тис. грн на проведення Кубка Президента України з рукопашного бою.