• In English
 • Ігор Жданов: Ми започаткували справжнє державницьке національно-патріотичне виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 20 серпня 2018 року о 11:02

  18 серпня, на Львівщині, на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, завершився Всеукраїнський дитячо-юнацький військово-патріотичний вишкіл Мінмолодьспорту «Джура-Прикордонник».

  У заході взяли участь більше 450 осіб з прилеглих районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.

  Вітаючи учасників вишколу під час урочистого закриття, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зазначив: «Ми започаткували справжнє українське, державницьке національно-патріотичне виховання і «Джура-Прикордонник» - яскравий приклад такої політики. Я бачу тут молодь у якої горять очі. Вірю, що багато з вас потім піде за покликом серця боронити українські кордони. Бажаю, щоб ви були патріотичними, високо інтелектуальними і не забували, що окрім України в нас іншої рідної землі немає».

  Міністр подякував всім, хто долучився до організації проведення цьогорічного вишколу - Львівській обласній державній адміністрації, Держприкордонслужбі, волонтерам, активістам, а також відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.