• In English
 • Ігор Жданов: Коли бізнес допомагає спортсменам, він допомагає нашій країні
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 січня 2018 року о 17:59

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав підписання меморандуму про співпрацю між Національним параолімпійським комітетом України та оператором мобільного зв`язку lifecell.

  18 січня lifecell став офіційним  офіційним цифровим технологічним партнером Національного паралімпійського комітету України/Національного комітету спорту інвалідів України та підтримає українських спортсменів на Паралімпійських іграх 2018 року в Пхьончхані, цілковито забезпечивши безкоштовний зв'язок з Україною на час Паралімпіади.

  Документ підписали президент НКСІУ Валерій Сушкевич та головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи під час прес-конференції в ІА «Укрінформ».

  «У цивілізованих західних країнах на допомогу державі в розвитку спорту вищих досягнень приходить комерційний сектор. Тому я радий бачити, що така компанія, як lifecell, відгукнулася на заклик підтримати паралімпійську збірну команду України», - зазначив Ігор Жданов.

  «Коли бізнес допомагає спортсменам, він таким чином допомагає вій нашій країні. Хочеться, щоб цей благородний акт корпоративної соціальної відповідальності послугував позитивним прикладом для інших бізнесів, які працюють в Україні. Я також звертатимусь до Уряду з ініціативою, щоб найбільш прибуткові державні компанії ставали спонсорами національних збірних команд із зимових та літніх видів спорту».

  Також Міністр нагадав присутнім, що з 2018 року державні винагороди переможцям та призерам Паралімпіади зрівнялися із олімпійськими винагородами: 125 тис. у.о. – за «золото», 80 тис. у.о. – за «срібло», 55 тис. у.о. – за «бронзу».

  Президент НКСІУ Валерій Сушкевич подякував Ігорю Жданову за всебічну підтримку Міністерством національної параолімпійської збірної загалом і за рішення Уряду по підвищенню призових.

  Довідково  

  ХІІ зимові Паралімпійські ігри – шості ігри, в яких національна паралімпійська збірна команда України братиме участь. Вони пройдуть з 9 по 18 березня в корейському місті Пхенчхан.

  Команда представлятиме три види спорту: лижні гонки, біатлон та сноуборд.

  У попередньому складі команди – 33 спортсмени, 10 з яких – спортсмени-лідери або ж гайди. Планується, що 23 спортсмени представлятимуть команду у лижних гонках та біатлоні. 1 спортсмен – у сноуборді. Остаточний склад команди буде затверджено після змагань етапів кубку світу, що пройдуть у січні  лютому 2018 року. Це будуть останні змагання напередодні Паралімпіади-2018.

  Наші паралімпійці блискуче провели зимовий сезон 2016 – 2017 років, здобувши 257 нагород. З них 85 золотих, 71 срібна та 101 бронзова медаль. У т.ч. нагороди Кубка світу, який минулого року вперше на теренах України проводився в Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ.