• In English
 • Ігор Жданов: Київський турнір з боротьби вкотре підтвердив реноме України як великої спортивної держави
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 13 травня 2019 року о 10:46

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов взяв участь у церемонії нагородження призерів XIII Київського міжнародного турніру з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.

  «Турнір пройшов на високому організаційному та представницькому рівні, вкотре підтвердивши реноме України як великої спортивної і борцівської держави. Змагання стали гарною репетицією для спортсменів України й понад двох десятків інших країн напередодні Європейських Ігор-2019 та чемпіонату світу, який є ліцензійним на Олімпіаду в Токіо-2020», - зазначив Ігор Жданов.

  Нагадаємо, що понад двадцять років київський турнір збирає на своїх килимах як видатних спортсменів, так і відкриває нових зірок. Цього року Україна приймала борців з 25 держав з різних куточків планети: США, Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Грузії, Греції, Литви, Польщі, Туреччини, Словаччини, Японії, Узбекистану і т. д.

  Українські борці - чоловіки і жінки - показали традиційно високі результати. Наша збірна з греко-римської зайняла перше місце. Серед борців борців вільного стилю переможцями турніру стали Тарас Маркович, Гор Оганесян, Муразі Мчелідзе, Олександр Хоцянівський.

  Юлія Хавалджи, Аліяна Акобія, Аліна Акобія також підтвердили свій високий клас, ставши переможницями у своїх вагових категоріях.