• In English
 • Ігор Жданов і Азад Рагімов підписали Програму співробітництва міністерств у сфері молоді та спорту між Україною і Азербайджаном на 2019-2020 роки
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 липня 2019 року о 15:13

  22 липня під час робочого візиту в Баку Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зустрівся із Міністром молоді та спорту Азербайджанської Республіки Азадом Рагімовим.

  Під час зустрічі було підписано Програму співробітництва у сфері молоді та спорту між міністерствами на 2019-2020 роки.

  Програма, крім традиційної спортивної складової, має і молодіжну. Зокрема, включає в себе обміни молоддю та проведення Днів молоді України в Азербайджані і навпаки, обмін досвідом щодо реалізації державної молодіжної політики, взаємну участь у молодіжних літніх таборах.

  «Я дякую нашим азербайджанським партнерам за підтримку і співпрацю. Сьогодні із своїм колегою обговорив перспективні питання двостороннього співробітництва у сфері фізичної культури і спорту, молодіжної політики. Зокрема, вивчення азербайджанського досвіду розвитку інфраструктури, фізичної культури і спорту; обмін досвідом щодо запровадження ефективних інструментів для роботи з молоддю і впровадження ініціатив з метою підвищення рівня участі молоді у соціально-економічному житті країн; вивчення азербайджанського досвіду щодо підтримки підприємницьких ініціатив молоді/запровадження стартапів», - зазначив Ігор Жданов після підписання документа.