• In English
 • Ігор Жданов: Біла Церква має величезний потенціал стати спортивною столицею Київщини
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 жовтня 2018 року о 15:38

  27 жовтня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов з робочою поїздкою відвідав Білу Церку та ознайомився зі спортивними об'єктами міста.

  Урядовець побував у Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту та ознайомився зі станом спортивного навчального закладу, поспілкувався з його керівництвом та тренерським складом, а вихованцям побажав досягнень на спортивних міжнародних аренах.

  Посприяти здобуткам ліцеїстів має і нове обладнання, яке було закуплене Мінмолодьспорту для закладу. Ігор Жданов передав для тренування учням два нові борцівські килими та комплект гімнастичного спорядження для потреб резервного спорту міста, зокрема секції спортивної гімнастики ДЮСШ №1.

  Урядовець відзначив роботу секції настільного тенісу спортшколи №1. «Це прекрасно, коли стільки дітей, як в цьому місті, займаються спортом. Найголовніше - це повний зал хлопців та дівчат, які із задоволенням тренуються. Це прекрасна альтернатива «сидінню вдома» для юного покоління. Дякую тренерам секції за роботу з дітьми, а вихованцям бажаю перемог та успіхів в пізнанні секретів цієї чудової гри».

  Також Міністр знайомився зі станом та проблемними питаннями реконструкції дитячо-юнацької спортивної бази «Трудові резерви». Капітальний ремонт стадіону було розпочато у липні 2018 року. Наразі тут завершено роботи з облаштування футбольного поля, встановлено системи автоматичного поливу та дренажу, посіяно траву, яку накрили спеціальним захисним покриттям. На другому етапі робіт планується заміна бігових доріжок, оновлення трибун для глядачів. Є також потреба в капітальному ремонті підтрибунних приміщень.

  «Біла Церква має величезний потенціал стати спортивною столицею Київщини. Переконався в цьому особисто, ознайомившись з робою спортивних закладів міста. Спільними зусиллями – міської, районної, обласної влади, Уряду, держави, небайдужих до спорту народних депутатів – ми зробимо значно більше, ніж поодинці», - наголосив Ігор Жданов.

  Зокрема, Міністр закликав зробити все можливе, що довести реконструкцію такого важливого для Білої Церкви спортивного інфраструктурного проекту, як стадіон «Трудові резерви».