• In English
 • Ігор Насалик обговорив з польськими колегами питання інвестицій у вугільну галузь України

  «В Україні є всі необхідні умови, щоб проекти з видобутку вугілля були економічно вигідними», - наголосив Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час зустрічі з представниками польської компанії «FASING».

  Аналізуючи ситуацію щодо постачання вугілля на ТЕС України, Міністр зазначив, що на сьогодні здійснюється переведення енергоблоків на спалювання вугілля газової групи, оскільки всі запаси антрациту залишилися на  тимчасово окупованій території України. При цьому наголосив, що проблем із запасами вугілля газової групи немає, шахти мають необхідні виробничі запаси, водночас потребують модернізації та сучасного гірничо-шахтного обладнання.

  Ігор Насалик поінформував про плани щодо впровадження інвестиційних  проектів з відкриття нових лав. За його словами, на сьогодні затверджено 6 інвестиційних проектів, реалізація яких сприятиме забезпеченню України вугіллям.  «Ми вживаємо заходів, щоб вугільна галузь України розвивалася», - наголосив Міністр.

  Представники компанії «FASING» ознайомили з технічними можливостями щодо участі у розвитку вугільної галузі в Україні та досвідом співпраці з провідними компаніями та банківськими установами.

  «Ми зацікавлені, щоб добрі відносини з Польською Республікою були активно реалізовані в економічній площині», - підкреслив Ігор Насалик.