• In English
 • Хмельницькі аудитори за лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 1,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 04 березня 2020 року о 10:48

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  за  лютий 2020 року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 2,1 млн грн.

  Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад  1,5 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами у попередніх роках.

  Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів майже 0,3 млн грн.

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 14,5 млн грн. За їх результатами надано 13 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 15 пропозиції за результатами  аудитів, проведених у поточному та минулих роках.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано  8 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  За порушення законодавства 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

   Матеріали 2 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 2 досудових розслідування, а також  вручено 7 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.