• In English
 • Хмельницькі аудитори протягом січня – червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 3,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 липня 2020 року о 11:00

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня ‒ червня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  23,4 млн грн.

  Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 3,5 млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів, проведених у попередніх роках.

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 14,5 млн грн. За їх результатами надано 13 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 17 пропозицій за результатами аудитів, проведених у поточному та минулих роках. Економічний ефект від упровадження пропозицій сягнув майже 14,9 млн грн.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 29 фінансових санкцій (зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

  За порушення законодавства 15 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Матеріали 9 контрольних заходів передано правоохоронним органам, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань, а також вручено 9 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 21 випадку за зверненнями правоохоронних органів працівники Управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 12,2 млн грн.

  Окрім того, за зверненням правоохоронних органів у 9 випадках проведено моніторинг процедур закупівель, за результатами якого об’єктами контролю розірвано 3 договори на загальну суму 1,6 млн грн.