• In English
 • Херсонські фахівці здійснили експертизу понад 3,6 тис. проектів землеустрою

  Від початку нинішнього року херсонські фахівці перевірили 3 628 проектів землеустрою, які надійшли з інших областей України. Отримали позитивний висновок і були погоджені експертами 2 406 із них (66%). Не отримали погодження через виявлені зауваження 1 222 проектні документації (34%). Ще 105 проектів перебувають в роботі.

  Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру Херсонської області, у свою чергу, направили на погодження експертам з інших областей 3 818 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі 3 499 проектів (92%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні опрацьовано 3 702 проекти (97%), ще 116 документацій залишаються на розгляді експертів.

  Довідково:

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.