• In English
 • Херсонські фахівці опрацювали за принципом екстериторіальності понад 6,8 тис. проектів землеустрою

  Від початку нинішнього року на розгляд експертів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надійшло 6 943 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які надійшли з різних областей України. На сьогодні фахівці опрацювали 6 858 проектів, з яких 4 483 отримали позитивний висновок експертів. Через суттєві зауваження фахівці не погодили 2 375 проектів землеустрою. Ще 85 робіт перебувають на розгляді.

  Структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру в районах та містах Херсонської області направили на погодження до інших областей 6 955 проектів землеустрою, в тому числі 4 742 надійшли безпосередньо від землевпорядних організацій через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні 6 813 проектів опрацьовано, ще 142 примірники проектної документації перебувають на розгляді у експертів з інших областей.

   Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.