• In English
 • Герман Галущенко привітав працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом
  Міністерство енергетики України, опубліковано 09 вересня 2023 року о 16:32

  Міністр енергетики України Герман Галущенко привітав працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом та вручив колегам відзнаки Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.

  Очільник Міненерго подякував працівникам галузі за щоденну працю і внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу України в умовах воєнного стану.

  «Устаткування, труби, постачання – це важливо. Але за цим стоять люди – ви і ваша праця. Кожен з вас здобуває перемогу на своїй ділянці, і всі ці перемоги спільно допомагають успішно тримати наш енергетичний фронт, наближаючи велику Перемогу України над ворогом», - зазначив Міністр.

  Герман Галущенко наголосив, що наступної зими на газовиків і нафтовиків, як і на всіх енергетиків країни, чекатимуть складні випробування, адже росіяни з високою вірогідністю планують продовжити атаки на об’єкти критичної інфраструктури.

  «Завдяки праці кожного з вас ми впевнено пройшли минулу зиму, і я абсолютно впевнений, що ми впораємося і наступної зими», - додав він.

  Міністр вручив працівникам галузі відзнаки за професійну майстерність, сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу України в умовах воєнного стану та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

  Зокрема, нагороди отримали працівники Оператора ГТС України, АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укртатнафта», ПрАТ «НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ», «ДТЕК НАФТОГАЗ», ТОВ «Газорозподільні мережі України».