• In English
 • Гроші на виплати багатодітним сім’ям закладені в бюджет і будуть сплачуватися з 1 квітня, – Андрій Рева
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 березня 2019 року о 15:33

  Урядова програма допомоги багатодітним сім’ям, яка передбачає виплати щомісячної фінансової допомоги вже з 1 квітня, повністю прорахована та забезпечена бюджетними асигнуваннями. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

  Програми підтримки сім’ї та відповідального батьківства за рішенням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана є одним з пріоритетів роботи Міністерства соціальної політики України у 2019 році.

  «У рамках ініціатив Уряду прораховані можливості з 1 квітня 2019 року виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею віку 6 років. Розмір допомоги – 1700 грн щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 млрд грн до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплачені», – сказав Андрій Рева.

  Він також повідомив, що активно впроваджується і урядова програма «Муніципальна няня», яка дозволяє батькам винаймати помічника по догляду за дитиною і отримувати бюджетну компенсацію за витрати. З початку роботи програми, сказав Андрій Рева, маємо вже 43 заяви від батьків.

  Міністр звернув увагу, що все це – не єдині соціальні ініціативи Уряду. Попереду реалізація програми «Громади, дружні до дітей» та програми забезпечення об’єднаних громад спеціальним транспортом для перевезення людей з обмеженими можливостями.

  ІНФОГРАФІКА Індексація пенсій у 2019 році та інші соціальні ініціативи Уряду