• In English
 • Голова Держенергоефективності Сергій Савчук візьме участь у 9-й сесії Асамблеї IRENA в Абу-Дабі

  У 2019 р. в Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати) Україна вперше буде представлена офіційним учасником Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA.

  Участь делегації України у 9-й сесії Асамблеї IRENA затверджено розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 09.01.2019 р. №1/2019-рп.

  Так, 11-13 січня цього року Голова Держенергоефективності візьме  участь у 9-й сесії Асамблеї IRENA, зокрема:

  • у розгляді річного звіту Генерального директора IRENA Аднана Аміна щодо виконання Програми роботи Агентства на 2018-2019 роки;
  • у міністерських круглих столах та дискусіях щодо соціально-економічних переваг розвитку «чистої» енергетики та світових тенденцій у цій сфері;
  • в обговоренні фінансування проектів Фонду розвитку Абу-Дабі.

  Під час заходів Голова Агентства має намір презентувати:

  основні здобутки та плани України щодо розвитку відновлюваної енергетики;

  нові законодавчі ініціативи для стимулювання залучення інвестицій у цю сферу, у т.ч. щодо переходу на систему аукціонів;

  успішно впроваджені та потенційні інвестиційні проекти у сфері «чистої» енергетики, а також енергоефективності, енергоменеджменту у промисловості.

  Крім цього, у ході зустрічі з представниками провідної компанії у відновлюваній енергетиці «Masdar» передбачається обговорити майбутні правила гри на українському ринку в рамках аукціонів та перспективні інвестиційні «зелені» проекти в Україні, у т. ч. щодо енергетичної утилізації сміття.

  Довідково

  Візит делегації для участі у 9-й сесії Асамблеї IRENA відбувається за сприяння Проекту UNIDO UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України».