• In English
 • Голова Держенергоефективності представив переваги енергоефективних проектів для промисловості, бюджетної сфери та кожної родини

  В інтерв'ю для телеканалу «Еспресо» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук наголосив на ефективності застосування енергозберігаючих та «чистих» технологій у промисловості, а також у житловому та бюджетному секторах в Україні.

  Наприклад, у конвертерному цеху комбінату «Азовсталь» ЕСКО-компанія встановила 550 LED-ламп, що дозволить зменшити споживання електроенергії та заощаджувати до 12 млн грн щороку.

  Один із успішних прикладів у житловій сфері – ОСББ «Оберіг на Позняках» (Київ), що впровадило цілу низку енергоефективних заходів, у т.ч. завдяки програмі «теплих кредитів».

  У результаті мешканці ОСББ зменшили споживання тепла у понад 2 рази. Після завершення усіх робіт очікується досягти 70% економії енергоспоживання.

  «Водночас у бюджетній сфері вже активно працюють ЕСКО-компанії за понад 300 енергосервісними контрактами вартістю понад 330 млн гривень. За цими договорами економія енерговитрат – від 15% до 70%», - прокоментував Сергій Савчук.

  Деталі дізнавайтеся на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/news/2896