• In English
 • Голова Держенергоефективності із представниками ЄБРР обговорив розробку програмного забезпечення для сертифікації енергоефективності будівель

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час зустрічі з представниками ЄБРР обговорив шляхи запровадження спеціалізованого програмного забезпечення у сфері сертифікації енергоефективності будівель.

  Даний програмний продукт для сертифікації енергоефективності будівель розробляється у рамках виконання Меморандуму про співпрацю Держенергоефективності та ЄБРР, підписаного у 2018 році.

  Враховуючи положення чинного Закону України від 22.06.2017 № 2118-VIII «Про енергетичну ефективність будівель» та підзаконних актів, створення спеціального програмного забезпечення дозволить:

  енергоаудиторам визначати енергетичну ефективність будівель та генерувати та надавати до Агентства енергетичні сертифікати будівель;

  Держенергоефективності адмініструвати бази даних сертифікатів та енергоаудиторів та здійснювати верифікацію якості розроблених сертифікатів.

  Нагадуємо, що на сьогодні в Україні вже атестовано майже 700 енергоаудиторів саме за напрямом «сертифікація енергоефективностіі будівель».

  Також понад 200 будівель вже отримали відповідні сертифікати.

  «Впевнений, що зазначене програмне забезпечення полегшить роботу енергоаудиторів для підготовки якісних сертифікатів енергоефективності будівель», - прокоментував Сергій Савчук.