• In English
 • Глава Уряду у Вінниці: Основа всіх наших дій – у сильній духовності
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 січня 2019 року о 12:17

  Міцна духовність України – єдина основа всіх перетворень у державі і той  фундамент, на якому можна побудувати сильну економіку. Про це сказав  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава Уряду сьогодні, 13  січня, разом з Президентом України Петром Порошенком перебуває з робочою  поїздкою на Вінниччині. Однією з центральних подій поїздки стало  представлення вірянам Томосу про надання автокефалії Православній Церкві  України. З цієї нагоди у Спасо-Преображенському Кафедральному Соборі  Вінниці відбувся подячний молебень. По завершенні молебню  Прем’єр-міністр разом з Главою держави та церковними ієрархами звернувся  до вінничан.

  Він, зокрема, наголосив, що зараз Україна переживає хвилюючі сторінки  історії і бореться за кожен крок. «Ми всі маємо одну мету – побудувати  сильну, заможну і успішну Україну, – сказав Володимир Гройсман. – Наша  основа – у сильній духовності. Це той фундамент, на якому можна  побудувати сильну економіку. Ми йдемо шляхом, на якому багато перешкод.  Але все в наших руках».

  За словами Прем’єр-міністра, довгий час Україні нав’язували різні думки  та погляди – в тому числі щодо церкви. «І той факт, що в ці дні Україна  здобула право на створення єдиної церкви, – це історичний крок  ствердження незалежності», – зазначив Володимир Гройсман.

  Він звернув увагу, що процес набуття права на помісну церкву був вкрай  важким. І велику роль в його започаткуванні і проведенні зіграв  Президент Петро Порошенко, який зміг переконати і об’єднати всіх. «Далі  церква буде розвиватися – через діалог, любов і віру. Переконаний, що у  нас величезне майбутнє. І все у нас буде добре, – сказав  Прем’єр-міністр. – Шлях до успіху нам відомий, і ми знаємо, як зробити  так, аби Україна була сильною і незалежною, а кожен з вас відчував себе  достойно. Хочу побажати всім добра, благополуччя й успіхів».

  Глава Уряду у Вінниці: Основа всіх наших дій – у сильній духовності