• In English
 • Глава Уряду сподівається на консолідовану позицію Парламенту щодо ухвалення пакета економічних рішень
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 березня 2018 року о 10:39

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що темп співпраці Уряду й Парламенту щодо ухвалення необхідних соціально-економічних та правових рішень буде збережений, і до кінця весни урядовцям і парламентарям вдасться ухвалити напрацьований пакет змін в економіці та в контексті виконання Угоди про Асоціацію з ЄС. Про це Глава Уряду сказав в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів.

  «З пакета в 35 економічних законопроектів, який ми представляли спільно з Головою Парламенту, ухвалені вже три. Окрім того, ухвалені рішення з пакета щодо виконання Угоди про Асоціацію з Євросоюзом. Непоганий результат. Будемо сподіватися, що Парламент буде й далі ухвалювати рішення, які потрібні людям», - сказав Глава Уряду.

  Довідково 

  У лютому поточного року Глава Уряду спільно з Головою Парламенту представили пакет в 35 законопроектів, направлених на вирішення п’яти основних економічних  завдань – поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування та інвестицій, заохочення інновацій, захист бізнесу, дерегуляція. Так само у лютому Глави Уряду й Парламенту представили Дорожню карту законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2018-2019 рр. Дорожня карта також представляє собою пакет з 57 законопроектів, які стосуються таких сфер, як безпека та оборона, захист інтелектуальної власності, зняття митних перешкод та технічних бар’єрів у торгівлі, санітарні та фітосанітарні заходи, покращення інвестиційного клімату, захист навколишнього середовища тощо.

  Глава Уряду сподівається на консолідовану позицію Парламенту щодо ухвалення пакета економічних рішень