• In English
 • Глава Уряду про запуск додаткового потяга «Київ – Маріуполь»: Для людей важливо запустити цей конект
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 липня 2019 року о 12:31

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає важливим і необхідним вже за місяць-два запустити додатковий потяг «Київ – Маріуполь». Про це він сказав під час засідання Уряду, коментуючи схвалення фінансового плану державної компанії «Укрзалізниця».

  «Запуск додаткового потяга – це до двох місяців», – сказав Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що питання запуску потяга обговорювалося під час спеціальної наради на початку липня, а також під час перемовин з Президентом України – після його відвідання Маріуполя.

  «Ми знайшли спільне рішення запустити потяг. Для людей важливо запустити конект», – сказав Володимир Гройсман.

  Довідково

  1 липня під час спеціальної урядової наради Прем’єр-міністр доручив керівництву компанії «Укрзалізниця» опрацювати можливість організувати додатковий потяг, включаючи тягу і рухомий склад, у напрямку Маріуполя. Як наголошував Глава Уряду, це дозволить покращити сполучення регіонів України з великим індустріальним центром держави.

  «Є ряд великих інфраструктурних питань, які впливають на якість життя жителів регіону. Ми почали вирішувати накопичені проблеми – займаємось покращенням водопостачання Маріуполя, будуємо дорогу «Маріуполь – Запоріжжя», фінансуємо інші інфраструктурні об’єкти. Але є й інші сектори, які потребують додаткової уваги – наприклад, залізниця. Потяг «Маріуполь – Київ» раз на дві доби – неприпустимо», – відзначав Глава Уряду.


  Глава Уряду про запуск додаткового потяга «Київ – Маріуполь»: Для людей важливо запустити цей конект