• In English
 • Глава Уряду про оновлення митниці: Треба розірвати всі схеми і не допустити корупційних впливів на всі процеси
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 липня 2019 року о 13:50

  Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію оновлення української митниці і призначив Максима Нефьодова – переможця відповідного кадрового конкурсу – Головою Державної митної служби. Коментуючи це рішення, Глава Уряду Володимир Гройсман наголосив, що настав час вичистити систему, розірвати всі корупційні схеми й ланцюги і не допускати будь-яких впливів на всі процеси.

  Прем’єр-міністр нагадав, що це не перша спроба перезавантажити митницю. Більше того, відкритий і прозорий конкурс на посаду голови митної служби був заблокований у судах протягом 67 днів. Але цей шанс на проведення реформи треба використати максимально ефективно, впевнений Володимир Гройсман.

  «Сьогодні конкурс розблокований, завершений, оголошений переможець. Максим Нефьодов – сьогодні ти отримаєш білет на війну з тіньовиками. І так, як я свого часу підтримував ProZorro, дерегуляцію, я так само буду підтримувати твою діяльність на митниці, – зазначив Володимир Гройсман. – Потрібен результат: білий бізнес має працювати швидко, а всі схеми мають бути ліквідовані на системному рівні. І переконаний, ми можемо зробити це разом».

  Згідно з представленою Стратегію, вже невдовзі митниця має стати прозорою, максимально автоматизованою сервісною службою, де поширені технології «єдиного вікна» і принципи ризик-менеджменту.

  Глава Уряду про оновлення митниці: Треба розірвати всі схеми і не допустити корупційних впливів на всі процеси