• In English
 • Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 січня 2019 року о 21:24

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією. Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, що відбувається на запрошення Президента України Петра Порошенка. Цього року прийом відбувся у відновленому Маріїнському палаці.

  «В 2019 році ми забезпечимо в повному обсязі фінансування сектору безпеки та оборони. А це і фінансування підвищених зарплат, і модернізація війська. Будемо інвестувати ресурси в енергоефективність, соціальні програми, монетизацію субсидій, продовження програми «Доступні ліки». З липня запускаємо безкоштовну систему медичних досліджень, – сказав Володимир Гройсман. – Ми продовжимо масштабне будівництво доріг, підтримку АПК - фермерів і сільгоспмашинобудування, продовжимо впровадження нової української школи. Ми визначили пріоритети – економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпека й оборона, енергонезалежність, антикорупційні заходи. Це ті пріоритети, які будуть робити Україну сильною».

  Глава Уряду наголосив, що зараз в державі змінюються багато сфер. І це непростий процес.

  «Але все, що заробляє економіка, будемо віддавати людям», – запевнив Прем’єр-міністр.

  Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік