• In English
 • Глава Уряду на засіданні Національної інвестради: Я оптимістично дивлюся на перспективи зростання України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 травня 2018 року о 16:59

  Уряд України впроваджує масштабний план реформ, який дозволяє підвищувати соціальні стандарти, зміцнювати промисловий потенціал і вирішувати низку серйозних проблем, які раніше гальмували розвиток підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Національної інвестиційної Ради України.

  «Ми забезпечили стале економічне зростання. За підсумками 1 кварталу маємо (зростання) в 3,1%. І сьогодні нам дуже необхідні інвестиції. Вони мають бути успішними, оскільки успіх інвесторів – це успіх держави, а отже й успіх громадян», - наголосив Володимир Гройсман.

  Глава Уряду підкреслив, що поле для інвестування – велике. І воно не обмежується лише приватним сектором. Інвестиції в державний сектор – так само важливі. Тим більше, що в Україні сформоване потужне прогресивне законодавство, яке може забезпечити цей процес.

  «Ми також розуміємо, що сучасна економіка потребує нової якості і кваліфікації кадрів. Тому почали проводити соціальні реформи, які роблять нашу державу сильнішою», - додав Прем’єр-міністр.

  Він згадав кроки щодо реформування судової гілки влади в контексті захисту прав інвесторів, а також формування інституційної вертикалі органів допомоги інвесторам. Не менш суттєвими є досягнення на міжнародній арені – передусім, щодо формування зон вільної торгівлі з різними країнами та регіонами.

  «Я оптимістично дивлюся на перспективи зростання України, - сказав Володимир Гройсман. - Ми готові працювати в режимі «24\7» і допомагати успіху інвесторів».

  Глава Уряду на засіданні Національної інвестради: Я оптимістично дивлюся на перспективи зростання України