• In English
 • Глава Уряду: Люди з інвалідністю мають бути повністю інтегровані в життя суспільства
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 березня 2019 року о 14:48

  Я хочу привернути увагу до проблем людей з інвалідністю в Україні. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час вручення спеціально обладнаних автомобілів для людей з інвалідністю.

  «Наш простір повинен бути безбар'єрним, доброзичливим і доступним для всіх. Людині має бути зручно у будь-якому приміщенні, зручно спуститися з високих поверхів, щоб не було ніяких обмежень», – наголосив Глава Уряду.

  Ініціативу створення спеціальних служб перевезення свого часу започаткувала Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк. Ідея полягала у стимулюванні територіальних громад до створення служб перевезень осіб з інвалідністю, передусім з ураженнями опорно-рухового апарату.

  Минулого року на придбання спецавтомобілів було виділено 28,5 млн грн. Було придбано 25 спеціально обладнаних автомобілів, 10 із яких – вже передано на місця. Сьогодні було передано ще 15 таких автомобілів.

  Прем'єр-міністр наголосив, що у 2019 році програма буде продовжена.

  «Вже розпочато закупівлю 24 спеціально обладнаних автомобілів», – сказав Володимир Гройсман.

  Довідково 

  Спеціальне авто для перевезення осіб з інвалідністю призначене для транспортування двох людей у візках і трьох супроводжуючих. Виготовлені автівки в Україні на основі вантажно-пасажирського мікроавтобуса PEUGEOT Boxer.

  Авто укомплектоване пасажирським підйомником, що керується дистанційним пультом. Для зручності підйомник має перехідний місток. Основні технічні параметри відповідають Директивам Безпеки ЄС.

  Глава Уряду: Люди з інвалідністю мають бути повністю інтегровані в життя суспільства Глава Уряду: Люди з інвалідністю мають бути повністю інтегровані в життя суспільства Глава Уряду: Люди з інвалідністю мають бути повністю інтегровані в життя суспільства Глава Уряду: Люди з інвалідністю мають бути повністю інтегровані в життя суспільства