• In English
 • Герман Галущенко представив колективу ДП «Оператор ринку» нового керівника
  Міністерство енергетики України, опубліковано 08 грудня 2021 року о 16:18

  Міністр енергетики Герман Галущенко представив колективу державного підприємства «Оператор ринку» виконуючого обов’язки директора Олександра Гавву.

  Очільник Міненерго зазначив, що він обговорив з новим керівником подальшу роботу та стратегічні напрямки діяльності ДП.

  «Є великі плани, глобальні з точки зору синхронізації української енергосистеми ENTSO-E, інтеграції ринків. Ми хочемо реалізовувати на базі вашого підприємства сучасні цифрові проекти в енергетиці», - сказав Герман Галущенко.

  Олександр Гавва також окреслив ключові напрямки, які він бачить у своїй майбутній роботі.

  «Оператор ринку» пропонує виступити в якості центру збору та обробки даних в енергетичній сфері. Ми бачимо потребу допомогти державним органам у такій задачі та готові застосувати вже напрацьовані рішення», - зазначив Олександр Гавва.

  Середньостроковою ціллю є корпоратизація підприємства, яка відкриє багато нових можливостей перед ДП - нову політику власності та корпоративного управління, подальший сталий розвиток компанії в інтересах держави, інтеграцію з європейським ринком електричної енергії.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів погодив призначення Олександра Гавви на відповідну посаду розпорядженням №1589-р від 2 грудня 2021р.