• In English
  • Геннадій Зубко: Будемо використовувати французькі технології підготовки кадрів для підготовки службовців місцевого самоврядування в Україні
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 09 грудня 2017 року о 12:00

    Методики і технології підготовки у Франції менеджерів для територіальних органів влади, органів місцевого самоврядування та їхньої координації можуть бути використані для підготовки державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування в Україні. Було обговорено можливості співпраці між Україною і Францією, безпосередньо зі школою ENA. Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко прокоментував для агенції "Укрінформ" результати зустрічі із Директором Національної школи адміністрації (ENA) під час візиту до Франції.

    «Здійснюємо реформу децентралізації і підготовки кадрів як щодо державних службовців, так і щодо підготовки префектів. Хочемо створити модель, яка дасть можливість залучити кращий французький досвід. Загальна концепція реформування системи державних службовців є довготривалою і нам потрібно визначити конкретні пункти, які можемо зробити разом, аби швидко просунутися в цьому напрямку», - наголосив Геннадій Зубко.