• In English
 • Французькі компанії зацікавлені у проектах з енергоефективності та відновлювальної енергетики, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 30 жовтня 2018 року о 17:11

  На сьогодні Франція відіграє одну з ключових ролей у розвитку «зеленої енергетики» в Європі та в усьому світі. Тож для України є важливим залучення французьких компаній, які працюють у цьому напрямку. Наразі інвестиційний потенціал України у галузі відновлювальної енергетики ми оцінюємо в 12 млрд євро.

  Про це на спільному брифінгу з Державним секретарем при Міністрі Європи та закордонних справ Франції Жаном-Батистом Лемуаном наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Такі французькі компанії, як ENGIE, Total-Eren та Akuo Energy, вже висловили свою зацікавленість брати участь у широкомасштабних проектах у сфері енергоефективності, розвитку відновлювальної енергетики в Україні. Це дозволить Україні в майбутньому не тільки зменшити енергоспоживання і модернізувати комунальні підприємства, але і відмовитись від класичних енергоносіїв. Для нас важливе залучення французьких технологій також і в напрямку впровадження енергоефективності у житловому секторі», – наголосив Геннадій Зубко.

  Під час VII засідання змішаної Українсько-французької міжурядової  комісії з економічного співробітництва сторони позитивно відзначили  інтерес ENGIE до розвитку проекту створення у Чорнобильській зоні відчуження сонячної електростанції – Сhornobyl Solar.